Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD

2 posters

Go down

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD Empty Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD

Pisanie by Claudia Silvernight 08.11.14 12:39

Jak w temacie Smile Postanowiłam przedstawić wam i mojego zwierzyńca a mianowicie świnkę morską. Jego imię to Kazuma (joo akurat byłam w trakcie oglądania Kaze no stigma i bardzo spodobał mi się ten gość xd) ale po czasie zyskał nowe ksywki i teraz zwykle wołamy na niego Kazik Smile Tak więc Kazuma Kaz Kazik Kazimierz..ulala trochę się nazbierao ;o Jest ze mną już od stycznia 2013 roku i teraz już łazi za mną jak pies x.x Gdzie nie pójdę on za mną a najlepiej jak idzie prosić lodówkę o jedzenie xD Mówie wam artysta kimbinator..choć przypomina mnie ,on by umiał..gdyby mus sie chciało Cool Dobra koniec tego zanudzania choć mogłabym pisać o nim bez końca xD Teraz zasypię was paroma zdjęciami mwahaha


Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD 10p4s93
Całuski z Dhirenem :3

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD 309ra6q
Co by tu zrobić na diabła ; o

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD 2zno804
Łoo gdzie to ja wlazłem

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD 2wmjhqt

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD 24d0wwh
Dawaaać jabłka !

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD K13wo7
Pacze na was ;d

No i to chyba tyle na teraz, mam nadzieję że nie zanudziłam za bardzo ;d
Claudia Silvernight
Claudia Silvernight

Liczba postów : 19
Join date : 21/10/2014
Age : 27
Skąd : Suwałki

http://silvernightc.wix.com/gahs

Powrót do góry Go down

Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD Empty Re: Czas abyście poznali mojego artystę kombinatora xD

Pisanie by Denise Cole 08.11.14 22:07

Jajku jaka kochana <33 sama kiedyś miałam świnki morskie uwielbiam te stwory no xD
Denise Cole
Denise Cole

Liczba postów : 5
Join date : 21/10/2014
Age : 23
Skąd : CRC

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach